RECEPTY

Zaufaj profesjonalizmowi- dbamy o Twój komfort i zdrowie!

Zapraszamy do Przychodni Medicus w Gliwicach, gdzie Twoje zdrowie znajduje się w dobrych rękach. Od ponad dwóch dekad specjalizujemy się w kompleksowej opiece medycznej na najwyższym poziomie.

Kardiologia Gliwice

Dział Kardiologiczny pod kierownictwem dr n. med. Przemysława Wilczewskiego to miejsce, gdzie diagnozujemy i leczymy choroby układu krążenia u dorosłych i dzieci. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co pozwala nam skutecznie oceniać i planować leczenie nawet najbardziej złożonych przypadków.

dr wilczynski kardillog gliwice

Stomatologia Gliwice

W Przychodni Medicus w Gliwicach, pod opieką dr n. med. Joanny Śmieszek-Wilczewskiej, znajdziesz także wyspecjalizowaną Stomatologię. Nasz doświadczony zespół lekarzy-dentystów gwarantuje profesjonalne podejście i kompleksową opiekę stomatologiczną. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym leczenie implantologiczne, endodontyczne oraz stomatologię zachowawczą.

dr joanna smieszek chirug stomatolog

Poradnie specjalistyczne i diagnostyka

Ponadto, w Przychodni Medicus zajmujemy się także terapią wszystkich chorób wewnętrznych, dermatologicznych oraz chirurgicznych. Dysponujemy doświadczoną kadrą lekarzy-specjalistów, którzy zapewniają kompleksową opiekę nad pacjentem. Dzięki naszym wysokiej jakości usługom medycznym, pacjenci mogą liczyć na skuteczne leczenie i profesjonalną pomoc w leczeniu schorzeń nerek, płuc, reumatologicznych, gastrologicznych, endokrynologicznych, metabolicznych oraz nowotworów.

Scroll to Top