RECEPTY

Chirurg
dziecięcy Gliwice

Kompleksowa opieka chirurgiczna dla dzieci

Zapraszamy do naszej Poradni Chirurgii Dziecięcej w Gliwicach, gdzie specjalista chirurg dziecięcy, dr n. med. Katarzyna Byrka-Owczarek udziela konsultacji z zakresu chirurgii naszym najmłodszym pacjentom. Pani doktor na co dzień pracuję w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Jesteśmy tu, aby służyć Państwu wsparciem i troską na każdym etapie leczenia, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych małych Pacjentów.

Umów wizytę

Medicus

Dlaczego warto do nas trafić?

Zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu profesjonalnie świadczonych usług medycznych, które obejmują diagnozowanie, leczenie oraz profilaktykę. Nasz zespół lekarzy specjalistów współpracuje z renomowanymi placówkami medycznymi regionu, takimi jak Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Klinika Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytut Onkologii w Gliwicach. To dzięki tej współpracy oraz doświadczeniu i dorobkowi naukowemu naszej kadry możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług medycznych.

Innowacyjność i rozwój

Nasz zespół nieustannie podąża za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. Biorąc udział w międzynarodowych kongresach oraz prowadząc badania kliniczne, zapewniamy Ci dostęp do innowacyjnych metod leczenia, które podnoszą jakość Twojego życia.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie Twojego zdrowego uśmiechu, ale także spełnienie Twoich pragnień i zapewnienie Ci kompleksowej opieki stomatologicznej.

Scroll to Top