RECEPTY

Pulmonolog Gliwice

Diagnostyka i leczenie chorób płuc

Zapraszamy do naszej Poradni Pulmonologicznej, gdzie pod opieką doświadczonego specjalisty chorób płuc, lek. med. Joanny Niestrój-Ostrowskiej, zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu oddechowego.

Nasza poradnia specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych chorób płuc, takich jak astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), zapalenie płuc, obturacyjne choroby dróg oddechowych, choroby układu oddechowego związane z paleniem tytoniu oraz inne schorzenia związane z układem oddechowym.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, możemy skutecznie diagnozować i leczyć różnorodne schorzenia płuc.

Umów wizytę

Medicus

Dlaczego warto do nas trafić?

Zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu profesjonalnie świadczonych usług medycznych, które obejmują diagnozowanie, leczenie oraz profilaktykę. Nasz zespół lekarzy specjalistów współpracuje z renomowanymi placówkami medycznymi regionu, takimi jak Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Klinika Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytut Onkologii w Gliwicach. To dzięki tej współpracy oraz doświadczeniu i dorobkowi naukowemu naszej kadry możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług medycznych.

Innowacyjność i rozwój

Nasz zespół nieustannie podąża za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. Biorąc udział w międzynarodowych kongresach oraz prowadząc badania kliniczne, zapewniamy Ci dostęp do innowacyjnych metod leczenia, które podnoszą jakość Twojego życia.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie Twojego zdrowego uśmiechu, ale także spełnienie Twoich pragnień i zapewnienie Ci kompleksowej opieki stomatologicznej.

Scroll to Top