RECEPTY

Diagnostyka obrazowa USG, biopsje Gliwice

Nowoczesne rozwiązania w służbie Twojego zdrowia

Nasi specjaliści, pod kierownictwem lek. med. Beaty Hejduk, lek. med. Lecha Muchy i lek. med. Bogny Szczęśniak-Kłusek, zapewniają kompleksową diagnostykę obrazową, korzystając z najnowocześniejszych technologii.

Zaangażowanie naszego zespołu pozwala na wykonywanie przesiewowych badań ultrasonograficznych, skoncentrowanych na wykrywaniu nowotworów tarczycy, piersi, narządów jamy brzusznej i szyi. Ponadto, nasz zespół zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną tętnic szyjnych, tętnic kończyn dolnych oraz układu kostno-stawowego i żylnego kończyn dolnych.

Umów wizytę

Medicus

Dlaczego warto do nas trafić?

Zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu profesjonalnie świadczonych usług medycznych, które obejmują diagnozowanie, leczenie oraz profilaktykę. Nasz zespół lekarzy specjalistów współpracuje z renomowanymi placówkami medycznymi regionu, takimi jak Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Klinika Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytut Onkologii w Gliwicach. To dzięki tej współpracy oraz doświadczeniu i dorobkowi naukowemu naszej kadry możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług medycznych.

Innowacyjność i rozwój

Nasz zespół nieustannie podąża za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. Biorąc udział w międzynarodowych kongresach oraz prowadząc badania kliniczne, zapewniamy Ci dostęp do innowacyjnych metod leczenia, które podnoszą jakość Twojego życia.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie Twojego zdrowego uśmiechu, ale także spełnienie Twoich pragnień i zapewnienie Ci kompleksowej opieki stomatologicznej.

Scroll to Top