RECEPTY

Protetyka Gliwice

Odbudowa i ulepszenie uśmiechu na wysokim poziomie

W naszym gabinecie specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu protetycznym, które obejmuje różne rodzaje zabiegów mających na celu przywrócenie pięknego uśmiechu i pełnej funkcjonalności zębów. Nasze usługi protetyczne to gwarancja skutecznego rozwiązania dla pacjentów, którzy potrzebują uzupełnić braki w uzębieniu lub poprawić estetykę swojego uśmiechu.

Co oferujemy w ramach protetyki?

Licówki porcelanowe

Dla tych, którzy pragną doskonałego uśmiechu, oferujemy licówki porcelanowe. To cieniutkie płatki porcelany, które przyklejane są na przednie powierzchnie zębów, eliminując przebarwienia, drobne uszkodzenia i poprawiając kształt zębów.

Korony porcelanowe

Korony protetyczne są idealnym rozwiązaniem, gdy ząb jest uszkodzony lub leczony kanałowo. Odtwarzają one kształt, kolor i funkcję zęba, zapewniając zarówno estetykę, jak i ochronę.

Mosty porcelanowe

W przypadku brakujących zębów obok siebie proponujemy mosty porcelanowe, które łączą sąsiednie zęby, zastępując brakujący ząb i przywracając kompletność uśmiechu.

Protezy akrylowe i szkieletowe

Nasza oferta obejmuje zarówno protezy akrylowe, które są stosowane w przypadku większej ilości brakujących zębów, jak i protezy szkieletowe, idealne dla pacjentów z częściowymi brakami.

Protezy acetalowe

Dla tych, którzy cenią sobie estetykę, proponujemy protezy acetalowe, które charakteryzują się elastycznymi elementami, zapewniając estetyczny wygląd.

Szyny relaksacyjne

Szyny relaksacyjne to innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w redukcji napięcia mięśniowego, chroniąc jednocześnie szczęki i stawy skroniowo-żuchwowe.

Umów wizytę

(32) 335 49 01

Medicus

Twoja pierwsza lub kolejna wizyta? U nas zawsze indywidualne podejście!

Podczas pierwszej wizyty w naszej klinice w Gliwicach przeprowadzimy szczegółowy wywiad i zbadamy Twoje zęby. Nasz stomatolog omówi z Tobą oczekiwania i zaproponuje najlepsze rozwiązania, w tym komputerową wizualizację planowanych zabiegów.

W naszej klinice w Gliwicach łączymy profesjonalizm z nowoczesną technologią, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Zaufaj nam i zacznij swoją podróż do zdrowego i pięknego uśmiechu już dziś!

Zespół

Kierownik poradni stomatologicznej dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska jest doświadczonym chirurgiem – stomatologiem, Adiunktem w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zespół pod jej kierownictwem leczy pacjentów zgodnie z najnowszymi standardami podnosząc stale swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu światowych kongresach.

Życzliwy personel oraz otwartość na Państwa potrzeby to wizytówka Poradni Medicus.

Scroll to Top