RECEPTY

Chirurgia stomatologiczna

Odkryj najlepszą opiekę stomatologiczną w Gliwicach z dr n. med. Joanną Śmieszek-Wilczewską, renomowanym chirurgiem-stomatologiem.

Dr Śmieszek-Wilczewska nie tylko cieszy się uznaniem w środowisku akademickim jako Adiunkt w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ale także wyróżnia się na arenie międzynarodowej, współpracując z uniwersytetem im. Goethego we Frankfurcie i pełniąc funkcję wiceprezydenta w Society for Blood Concentrates and Biomaterials od 2022 roku.

dr joanna smieszek chirug stomatolog

Metamorfoza Twojego uśmeichu

Chirurgia stomatologiczna to obszar stomatologii, który stale ewoluuje i rozwija się, oferując znacznie więcej niż tylko usuwanie zębów. W naszym gabinecie stomatologicznym w Gliwicach przeprowadzamy różnorodne procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, które obejmują:

Nowość w naszym gabinecie

Innowacyjne rozwiązania - fibryna bogatopłytkowa A-PRF i I-PRF

W naszej przychodni przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowe, zarówno w wersji A-PRF plus, jak i I-PRF w formie płynnej.

Fibryna bogatopłytkowa jest to rodzaj biomateriału, który zawiera skoncentrowane płytki krwi oraz inne składniki krwi, takie jak fibryna i czynniki wzrostu. Stosowana jest w celu wspomagania i przyśpieszania procesu gojenia ran po zabiegach, szczególnie w chirurgii stomatologicznej. Zapewnia również efekty przeciwbólowe, co sprawia, że proces rekonwalescencji jest bardziej komfortowy dla pacjentów.

Zabiegi z wykorzystaniem A-PRF i I-PRF stymulują gojenie, odbudowę oraz wzrost kości i tkanek miękkich, dlatego też fibryna bogatopłytkowa jest tak często wykorzystywana w implantologii . 

Umów wizytę

Medicus

Twoja pierwsza lub kolejna wizyta? U nas zawsze indywidualne podejście!

Podczas pierwszej wizyty w naszej klinice w Gliwicach przeprowadzimy szczegółowy wywiad i zbadamy Twoje zęby. Nasz stomatolog omówi z Tobą oczekiwania i zaproponuje najlepsze rozwiązania, w tym komputerową wizualizację planowanych zabiegów.

W naszej klinice w Gliwicach łączymy profesjonalizm z nowoczesną technologią, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Zaufaj nam i zacznij swoją podróż do zdrowego i pięknego uśmiechu już dziś!

Zespół

Kierownikiem poradni stomatologicznej jest dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska, chirurg – stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Pani doktor wraz ze swoim zespołem -lek. stom. spec. stom. zach. z endo. Joanną Bodnar-Zalejską, lek. stom. Izabelą Masłowiec, lek. stom. Anną Warchał – Ratuszniak,  leczy pacjentów zgodnie z najnowszymi standardami podnosząc stale swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu światowych kongresach.

Życzliwy personel oraz otwartość na Państwa potrzeby to wizytówka Poradni Medicus.

Scroll to Top