Stomatologia W kompleksowym zakresie

Witamy Państwa w Poradni Stomatologicznej.

Kierownikiem Poradni Stomatologiczne jest dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska, doświadczony chirurg – stomatolog, Adiunkt w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W skład jej Zespołu wchodzą:

  • lek. stom. Joanna Bodnar – Zalejska
  • lek. stom. Izabela Masłowiec
  • lek. stom. Irena Śmieszek

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej klasy usług dentystycznych, komfortu i przyjaznej atmosfery. Dzięki wieloletniej praktyce klinicznej i bogatemu doświadczeniu zawodowemu pracujący tu specjaliści zapewniają usługi medyczne na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego wymaganiom . Staramy się łączyć doświadczenie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii, dotyczy to zarówno sprzętu, technologii jak i umiejętności.

Leczymy pacjentów zgodnie z najnowszymi standardami. Podnosimy stale swoje kwalifikacje uczestnicząc w ogólnopolskich i światowych kongresach.. W naszym Ośrodku prowadzimy też badania kliniczne z zakresu stomatologii. Umożliwiają one pacjentom otrzymywanie dodatkowych korzyści związanych z rozwojem nowatorskich metod leczenia.

Życzliwy personel oraz otwartość na Państwa potrzeby jest wizytówka naszej Poradni.

Potrzebujesz recepty? Wyślij do nas E-MAIL